BARİYER

 

barrier
data

PILOMAT BARİYER olarak adlandırdığımız dikey hareketli  motorize bariyer sistemimiz, kurulum ihtiyaçları doğrultusunda değişik ebatlarda üretilmektedir (50 cm aralıklar halinde 3 metre den 7 metreye kadar ). Anti-terörist tip güvenlik bariyeri 80 Km/sn hızında ve 6.800 Kg ağırlığındaki büyük araçları durdurabilecek güce sahiptir. (USA SD-STD-02.01 – ASTM F2656-07).

Dahili hidrolik pompa
Özellikle ağır kış koşullarında sorunsuz kullanım sağlar. PILOMAT panosu ile bariyer arasındaki mesafe 80 metreye kadar çıkarılabildiği için uzak kurulumlar yapılabilir.

Hız
PILOMAT BARİYER serisi  iniş hızı 3 sn, kalkış hızı 10 sn'dir. Acil durum modunda (EFO)  kalkış hareketini 2sn 'de  tamamlar.  Bu özellik opsyioneldir.

İlave kaza önleyici donanım
PILOMAT kontrol ünitesi her tür güvenlik sensörünü destekleyecek alarm girişlerine sahiptir (Loop dedektörü, fotosel sensör, ultrasonik sensör vb).

Diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegrasyon
PILOMAT mantar bariyerler Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, OGS veya HGS  ile entegre edilerek hızlı araç geçişini sağlar.  Aşağıya indiğinde konum bilgisi göndererek kollu bariyer veya diğer otomatik kapıların da açılmasını sağlayacak şekilde programlanabilir.

Geniş  opsiyon paketi
RAL serisi renkler – Entegre yanıp sönen uyarı ışığı – Isıtıcı – UPS (Kesintisiz güç kaynağı) desteği -Kaza önleyici yardımcı ekipmanlar (opsiyonlar için aksesuarlar sayfasına bakınız).